Nevěrná manželka mokra kunda

nevěrná manželka mokra kunda

Když jsem byla hotová, čekala jsem na něj v županu když náhle zazvonil zvonek a za dveřmi stál ten klučina. Rozbušilo se mi srdce a měla jsem ho až v kalhotkách, když jsem otevírala dveře. Klučina byl překvapený, když mě zahlédl, ale pak nahodil úsměv od ucha k uchu a zeptal se: Když si začal rozbalovat své nářadíčko, ještě jsem se otočila ve dveřích a kochala jsem se těmi pohyby, jak zručně bere do ruky šroubovák a jak to s ním umí.

Byl to sice zajda, ale tak mužný, toužila jsem být s ním svému manželovi nevěrná. Zase jsem byla myšlenkami úplně mimo a musela jsem se hodně ovládat, abych se nevrátila, neklekla si před něj a nezačala líbat tu jeho bouli mezi nohama. Šla jsem proto raději do obýváku, ale schválně jsem nechala pootevřené dveře a rozepnula si župan. Vzrušovalo mě, že by mohl vtrhnout dovnitř a překvapit mě takhle odhalenou.

Přemýšlela jsem, co by dělal, jak by si mě vzal a ukojil by si na mě svoji touhu a chtíč. Pár tvrdými přírazy by mi udělal orgasmus, který tak potřebuji a potom by se soustředil jen na svůj chtíč a plné koule, hnala by ho ta potřeba vycákat to všechno do té vdané paničky, co s ním v obchodě tak nestydatě koketovala jenom proto, aby mohla být svému manželovi nevěrná, protože ji zanedbává.

Když už jsem byla tak pěkně rozjetá napadlo mě trošku ho vyhecovat, abych ho motivovala k nějaké akci a tak jsem si skočila do kuchyně jen tak, v poloodhaleném županu pro pití. Když jsem si do něj sypala led, kousala jsem se do rtu a pozorovala práci mého mladičkého dělníka a bylo mi líto, že marní svuj talent a čas na tom starém světle.

Odešla jsem zase do obýváku a dveře jsem nechala otevřené ještě víc, aby na mě dobře viděl. Do dlaně jsem si nasypala led a začala si ho roztírat po bradavkách, které byly okamžitě v pozoru, k tomu jsem začala tiše vzdychat, aby to slyšel i můj opravář. Netrvalo dlouho a byla jsem totálně mokrá.

A to jak na kozách, tak mezi nohama. Potřebovala jsem, aby mi ho tam vrazil a vymrdal tu nadrženou děvku ve mě, toužila jsem konečně být ta nevěrná mrcha. Z kuchyně se najednou ozvalo: Beze slova jsem před ním poklekla a stáhla mu kraťasy z jeho skvostné prdelky. Byl naostro, takže kraťasy spadly na zem a přede mnou z nich vystřelil jeho mohutný čurák, který se majestátně tyčil a jeho žalud byl celý mokrý a lesknul se kapičkami touhy.

Uchopila jsem ho zkušeně do levé ruky, byl jako ze železa, pořádně tvrdý, hrubý mladý čurák, připravený vymrdat moji mokrou a nadrženou díru. Toužila jsem aby vymrdal moji vdanou kundu, toužila jsem dneska být svému manželovi nevěrná a udělat z toho neschopnýho workoholika paroháče. Rukou jsem tu jeho macatou kládu nemohla ani obejmout, ale do pusy se mi vešel. Začala jsem ho pomaličku kouřit, byla jsem jak nadržená nevěrná děvka, blahem bez sebe a moje kunda z té situace, jak klečím v naší kuchyni a hulím tohle veliké péro cizího zajíčka úplně tekla.

Přehmátla jsem do druhé ruky a opět ucítila tu neuvěřitelnou tvrdost, mačkala jsem ho co se dá a přitom jsem ho držela za koule a olizovala jeho krásný žalud, který stále pouštěl ty sladké kapičky. Chvilkami jsem to střídala a jeho žaluda zpracovávala prsty a svým jazykem jsem se věnovala jeho krásným, velkým a pořádně nalitým koulím. Lízala jsem mu je a líbala, jako poslušná děvka. Strašně mě to vzrušovalo, jak před ním klečím, on se rukama opírá o naši kuchyňskou linku a jemně mi přiráží do pusy, mrdá mi v naší kuchyni pusu jako nějaké nevěrné děvce.

Taky se mu to moc líbilo, protože po chviličce jsem ucítila jak mu začíná škubat v ocasu a koulích, nastavila jsem mu svoji tvář na kterou mi během chviličky začaly s mohutným škubáním dopadat veliké proudy jeho hustého semene.

Držela jsem přitom jeho koule a jemně mu je masírovala, takže byl v sedmém nebi, když z něj vyletěla poslední bílá čára semene. Nechala jsem si to stékat po tváři na svoje kozičky s tvrdými bradavkami, odkud to teklo přes bříško a pupík přímo do klína. Něco taky nakapalo na moje stehna, takže jsem se celá leskla.

Myslela jsem že je po všem a byla trochu smutná, ale jak jsem zjistila, tak jsem si vybrala dobrou firmu, protože mladík je zvyklý svou práci udělat pořádně a hlavně ji dokončit. Postavila jsem se, on mě chytil rázně za krk a nasměroval si mě ke kuchyni. Posadil si mě na kuchyňský stůl, roztáhnul svýma silnýma rukama moje stehna, pak padnul na kolena a zabořil svoji hlavu mezi moje nohy.

Nevadilo mu, že se na mojí kundě mísí moje šťávy s jeho horkým semenem, zkušeně začal lízat moji pičku, až jsem padla na lokty, zaklonila hlavu a začala se zmítat v přívalu rozkoše, doprovázejíce to tlumeným vzdycháním a fňukáním. Lízal mi kundu jako zkušený milovním a já jsem mu na našem kuchyňském stole naříkala a sténala jako osmnáctka při svém prvním orgasmu. Když slyšel, že se blíží moje chvíle, chytil do ruky moje kozy a začal mi je mačkat. To už jsem nevydržela a stehny jsem sevřela jeho hlavu, roztřásla jsem se a padla zády na stůl.

Křičela jsem u toho jako smyslů zbavená, takže i naši sousedé museli slyšet, jak mému muži rostou parohy, že mě ten opravář určitě píchá. Když jsem se vzpamatovala, jeho velká kláda se zase tyčila nad mojí rozmáčenou kundou. Díval se mi do očí, usmíval se, ale byl v tom vidět chtíč. Pokynula jsem hlavou a bylo mi jasné, že ještě nemá dost. Že neskončí, dokud svoji paničku pořádně nevymrdá.

Chytila jsem ho za péro a vedla jsem si ho do obýváku. Tam jsem se opřela přes opěradlo sedačky a vyšpulila na něj prdelku. Strašně mě ta situace vzrušila. Já, nevěrná manželka tady nastavuji svoji promáčenou kundu cizímu mladíčkovi a čekám, co semnou udělá. To čekání co bude, to bylo ono.

Zase jsem se mírně třásla a když jsem ucítila jeho žalud položený na můj zadek, tak jsem sebou škubla. Nejdříve mě rukama hladil po zádech, na bocích a prohlížel si mě. Tak krásně jsem se mu naservírovala, asi si užíval ten pocit, napínal mě, hrál si se svojí paničkou, která tak prahla po jeho mladém, čerstvém, velkém a tvrdém péru.

Na svého manžela který teď někde v zasedačce vysvětloval svoje nudné plány jsem ani nepomyslela, jediné na co jsem se soustředila byly jeho silné ruce, které ohmatávaly moje hebké tělo, jeho tvrdý čurák, jehož žalud mě tlačil do stehna a který už za chvíli určitě bude zabodnutý hluboko v mé roztoužené, nevěrné kundě.

Když se nabažil pohladu na moje záda a kulatý zadeček, plácl mě přes něj, chytil do ruky můj cop a nasadil svůj žalud na okraj mojí vlhké kundy.

Projel mnou elektrický výboj, když zatlačil a hlavičk jeho velkého tuhého macka si rozrazila cestu mezi mými pysky. Vykvíkla jsem do látky sedačky, zaryla do ní svoje nehty a podlomila se v kolenou.

Podvolila jsem se mu a on si mě pořádně chytil a začal si mě brát. Hekala jsem a kousala jsem se do ruky, abych nekřičela na celý byt. On pustil můj cop a začal si mě držet za krk a rameno. Druhou rukou šmátral přes mé kozy a tahal za ně. Jeho buchar pravidelně přirážel do mé nepřipravené kundy a roztahoval ji na svoji velikost. Něco takového jsem se svým manželem nikdy nezažila. Cítila jsem jeho přírazy až kdesi v krku, chvílemi jsem nevěděla, jestli je to bolest, nebo rozkoš, ale chtěla jsem jenom jediné.

Ať to nepřestává, ať to dělá, zase a znova, ještě a víc, pořád. Byla bych ho o to klidně i prosila, jenom aby bušil svým dokonalým čurákem do mojí dokonale mokré kundy. Natáhla jsem ruce dozadu a snažila jsem se nahmatat jeho prdelku, abych cítila, jak do mě přiráží.

Otočil si moji hlavu a dal mi prsty do pusy. Lízala jsem mu je a u toho jsem hekala a chroptěla jako smyslů zbavená. On mě plácal přes zadek a mrdal s ledovým klidem, jako by to dělal denně. Pak mě vzal za cop a odtáhnul mě zpátky do kuchyně. Položil mě na stůl, poplácal mi kundu svým čurákem a už ho do mě zase tlačil. Položila jsem se na stůl a zavřela oči. Chytil mě za kozy a zasunul svého klacka až po koule dovnitř. Už jsem jenom hekala a roztahovala pořádně nohy, aby měl ten mladý zajda maximální komfort.

Byla jsem jeho matrace, jeho děvka, chtěla jsem aby se na mě uspokojil. Zasloužil si to, za takové píchání bych mu i zaplatila. Když začal zrychlovat, bylo mi jasné, že to na něj přichází. Zůstal na mě ležet a sténal rozkoší. Jeho pták ze mě pomalu vyjížděl a jeho semeno mě teklo z kundičky přes zadeček na postel.

Začalo se mě chtít hrozně čůrat, neklamná známka, že svoji práci odvedl dobře. Vždycky po kvalitním sexu se mě chtělo čůrat. Łekla jsem mu, že jestli mě hned nepustí, že se počurám. Odvalil se ze mně a já vstala a šla na záchod. Byl společný s koupelnou. Cestou mě jeho semeno teklo z kundičky po stehnech. Bylo to hrozně příjemné. Sedla jsem si na záchod a začala čůrat, semeno ze mě žbluŁkalo do mísy a já koukala, jak se z něho tvoří ve vodě chuchvalečky.

Když jsem dočůrala utřela jsem si kundičku i stehna a vrátila se k Davidovi. Ležel na posteli a hrál si s pérem. Ty už zase můžeš lásko, řekla jsem překvapeně. Ano překvapeně, protože můj manžel se udělal jednou a pak už se mu nikdy nepostavilo, takže jsem předpokládala, že David bude po dvou číslech vyřízenej. Pojď za mnou řekl a roztáhnul ruce. Schoulila jsem se mu pod ruku s hlavou na jeho prsech. Rukou jsem mu hladila jeho velké bříško a pomalounku jsem zajížděla k jeho péru.

Jeho ruka mě hladila zadeček a jeho prstík mě dráždil na análku. Můžu ti ho teď strčit do zadku? Hmmmm, představa pěkná, mám to ráda, ale proč mu tohle dopřát při první schůzce. Ne, až jindy, aspoŁ se budeš mít nač těšit, odpověděla jsem mu. Začala jsem mu lízat bradavku, což ho překvapilo a říkal, že tohle mu ještě žádná ženská nedělala.

Jo hochu se mnou toho zažiješ víc, pomyslela jsem si a začala mu honit péro. Bylo ještě celé ulepené od semene a mých šťáv. Vrhla jsem se mu i na druhou bradavku a jeho prst mi pronikl do prdelky. Měl prsty mnohem tlustější než manžel a tak jsem v prdelce cítila dost velký tlak. Převalila jsem se na něj do 69 a začala mu lízat toho jeho upatlanýho ptáka.

To bych manželovi nikdy neudělala. Lízat ptáka od semene není moje hoby, ale v tuhle chvíli jsem to vyloženě chtěla. Na jazyku jsem cítila chuť jeho a mé šťávy.

Byla to dobrá chuť. Jeho jazyk mě zpracovával postěvák a jeho prst mě pořád dráždil análek. Začal mě jemně přirážet do pusy a jeho druhá ruka mě tlačila hlavu tak, abych měla jeho ptáka co nejhlouběji v puse.

Skoro jsem se zakuckala. Vyprostila jsem se z toho a vytáhla si penis z pusy. Prohlížela jsem si ho a jemně ho hladila.

Jeho žalud byl nafouklý a temně červený. Jeho dírka otevřená a měl v ní kapku. Už nechutnala jako na začátku, už v ní bylo víc semene. Sedla jsem si na něj a jeho ptáka jsem si strčila do kundičky a začala jsem na něm jezdit.

Ošahávala jsem to jeho velké silné tělo a hrála si z jeho bradavkami. Jemně do mě přirážel a já cítila, že mě dráždí přímo na mém bodu lásky. Za chvíli mě opět udělal. Slezla jsem z něho a řekla mu, že ho udělám pusou. Lehla jsem si a dala mu hlavu na bříško tak, abych ho mohla pěkně honit a jazykem ho šimrat na žaludu a dírce. Jeho dech se zrychloval a jeho břicho se začalo vzdouvat, začal sténat a najednou z jeho dírky vytrysklo semeno.

Otevřela jsem pusu, ale už ho nebylo tolik, takže mě do pusy nedostříkl. Vymačkala jsem z něj všechno a jeho semeno teklo po péru přes mou ruku na podbřišek, kde se vpilo do jeho hustých chlupů. Olízala jsem mu ptáka, což jsem fakt nikdy před tím nikomu neudělala a dokonce jsem si i olízala ruku. Musím jít zase čůrat, oznámila jsem mu a šla. Jen jsem si sedla, otevřel dveře a přišel ke mně. Vzal si ptáka do ruky a strčil mě ho do pusy. Tohle miluju čůrat a přitom kouřit ptáka.

Když jsem dočůrala utrhl papír a jemně mě utřel. Teď tě vystřídám řekl. Můžu ti ho podržet, navrhla jsem mu. Stoupla jsem si vedle něho a držela mu ptáka, ale asi to bylo na něj moc, protože se mu zase postavil a nemohl čůrat.

Hrozně jsem se smála. Předklonila jsem se a začala mu ho z vrchu lízat. V tom začal čůrat a jeho prudký proud místo do mísy narazil do desky. Legračně se předkláněl, aby ptáka namířil tam kam má.

Mohla jsem se usmát, tohle jsem ještě neviděla. Když dočůral, oklepala jsem mu ho a olízla. To se mu evidentně líbilo. Vrátili jsme se do postele a já mu řekla, že už do mě nemůže stříkat, protože bych byla hrozně mokrá. Hrozně se omlouval a říkal, že ho to nenapadlo. Leželi jsme, povídali si a jemně se hladili.

Łíkal, že mě chce lízat. Roztáhla jsem nohy a on se mezi nimi uvelebil. Jeho jazyk mě krásně dráždil poštěváček a pysky. Dobýval se dovnitř a já ho cítila skoro na děložním čípku.

Skoro mě jazykem udělal, ale já měla chuť udělat se až ho budu mít v sobě. Otočil mě a strčil mě ho tam zezadu. Klečela jsem na čtyřech a on mě zezadu bušil. Prstama mě otvíral zadek. Nemělo to chybu, takže jsem se za chvíli zase zmítala v orgasmu. Za chvíli i on zasténal, vytáhnul ho ze mě a postříkal mě záda.

Hned ho však strčil zpátky a udělal mě ještě jednou. Cítila jsem jak z něho teče semeno do mé kundy a bylo to příjemné.

Zůstal na mě ležet a těžce oddychoval. Začal mě zezadu líbat na krk. Jeho pták ze mně vyjel a ležel mě na análku, a já cítila jak je pěkně mokrý. Otočili jsme se k sobě a zase se začali líbat. Jeho jazyk mě rejdil v pusince. Podívala jsem se na hodiny.

Bylo půl třetí v noci! My šukali 6 hodin. Už jsem musela domů. Ani jsem se nesprchovala. Jen jsem se utřela. Na zádech už mě semeno zaschlo a já cítila jak se mě pěkně stahuje pokožka. Kundičku jsem měla mokrou, ale nemohla jsem se osprchovat, protože, by to manžel poznal, kdyby byl ještě vzhůru a něco mě říkalo, že na mě určitě čeká.

David mě zavezl domů. Otevřela jsem dveře a manžel byl fakt vzhůru. Zkoumavě se na mě díval, ale já nehnula ani brvou a začala mu vykládat o holkách.

Byla jsem si jistá, že nemůže nic poznat a na kundičku mě určitě šahat nebude. Ha, ha, ta by mě prozradila. Ještě teď jsem cítila, jak mě z ní teče. Moje šťáva i Davidovo semeno.

.

: Nevěrná manželka mokra kunda

Nevěrná manželka mokra kunda 122
NEVĚRA ŽEN MATURE SEX 307
Nevěrná manželka mokra kunda 417
Seznamka zlin prdelky Sex s doktorem порно hd
červen Odpoledne než přijel manžel z práce, jsem se vykoupala, oholila se, nalakovala si Už při tomhle jsem byla mokrá, tak, že mě šťávička tekla až do zadku. Vystříkal se do mě, jeho horké semeno v mé kundě mě dráždilo. 5. červenec Sex provozují jako sport, mnohdy mívají s manželem nepsanou Podle něj muže do náručí cizích žen nevhání pouhá touha sex na ulici roztažená kunda sexu, ale A šlo to dál - začal mi být odporný. domácí sex nevěrná manželka Strikajici kundy mokra kunda · Pěkná prsa seznamka ostrava · Anál. 8. srpen Parohač, Web Kamera, Babeete, Manželka Webkamera, Neverna, pořádně tvrdý, hrubý mladý čurák, připravený vymrdat moji mokrou a nadrženou díru. Přemýšlela jsem, co vystrik do kundy nevěrná manželka dělal, jak. Nevěrná manželka mokra kunda srpen Nevěrná manželka díl 2. Tyhle pocity se ve mně chvíli praly, ale další nádech vůně kundy z jejího Byla horká, mokrá a pěkně roztažené. 5. červenec Sex provozují jako sport, mnohdy mívají s manželem nepsanou Podle něj muže do náručí cizích žen nevhání pouhá touha sex na ulici roztažená kunda sexu, ale A šlo to dál - začal mi být odporný. domácí sex nevěrná manželka Strikajici kundy mokra kunda · Pěkná prsa seznamka ostrava · Anál. květen Nebylo. mezi prsa video vystrik jednotka olomouc uzemni zakladni manzelka neverna porno. Další hledání - Volné diamantbestattungen.eu psem.

RICHLE PRACHY ELITHECAT VIDEO

Rychly prachy zdarma porn tube