Andelske masaze leo cz

Dále si u nás můžete vybrat z několika druhů nejen erotických masáží, věnujeme se také nuru masážím, masáži penisu a tantrickým masážím. Erotická masáž je jedna ze základních masáží, která nejen uvolňuje tělo, ale i mysl. Vyberete si z několika druhů erotických masáží dle Vaši chuti a času.

Budou se Vám plně věnovat nahé krásné masérky, kterých se můžete navzájem dotýkat, užít si společnou sprchu a vzájemnou něhu zakončenou úžasnou masáží penisu. Pokud jste labužník doporučujeme zkusit naši nejlepší Exclusive andělskou masáž , u této masáže můžete navíc využít výběru speciálního aroma oleje, tantra prvky, mnohem více vzájemných doteků a větší kontakt s krásnou masérkou a více body to body masáže!

Nuru masáž doporučujeme pokud dáváte přednost masáži tělo na tělo a většímu kontaktu s masérkou. Bude Vás masírovat především svým krásným nahým tělem, doteky o to budou více intenzivní a vzrušení obrovské. Používáme speciální nuru gel u kterého dochází k mnohem většímu vzrušujícímu potěšení. Tantra masáž je celotělní masáž věnující pozornost všem částem vašeho těla včetně pohlaví a intimních zón.

Spojuje v sobě prvky klasické masáže s tantrickými rituály omývání horkými ručníky, jemné dotyky hebkými předměty, rituál uctívání těla.

Tantrická masáž vám dává možnost se těšit z vlastního těla, jeho vzrušení i z přítomnosti druhého maséra , který vám pomůže rozvést energii do celého vašeho těla. Masáž penisu je masáž u které se nahá masérka věnuje především místům Vašich intimních zón a v těsnému okolí.

Tato masáž má za úkol oddalování Vašeho orgasmu až do doby, kdy se budete dostávat do transu a žadonit o ukončení Vašeho "trápení". Všechny naše masáže lze vyhnat do extáze přítomností dvou krásných nahých masérek , které si s Vašim tělem pohrají takovým způsobem, že nebudete chtít odejít a myšlenky na tuto masáž budete nosit ve své hlavě ještě několik měsíců.

Vše začíná společnou sprchou nebo aromatickou koupelí ve vířivé vaně, v jednom z osmi luxusních pokojů. Poté vám svými jemnými dlaněmi promasíruje celé tělo — nejdříve bude věnovat pozornost vašemu celému tělu, zádům a nezapomíná také na příjemnou masáž hlavy.

Nechybí ani masáž prsy, která vás pomalu uvede do vzrušení a extáze. Větší pozornost začne věnovat také Vašim intimním partiím, kde vás žhavou masáží penisu a okolí přivede do úplného vyvrcholení v případě zájmu včetně masáže prostaty.

Pokud budete chtít relaxovat o něco více, další možností je využití masážní vany, která vás příjemně uvolní a prokrví všechny části vašeho těla. Na závěr vás čeká sprcha s masérkou a budete odcházet plní nezapomenutelných zážitků. Praha je město plné kulturních událostí. První ročník odstartoval s odvážnými ambicemi, i když nebylo úplně jasné, jakým směrem se bude vyvíjet a zda vůbec.

Ovšem letos se koná … Read More. Přihlásit se mohou všechny žhavé a smyslné ženy starší 18 let! V rámci soutěže není nutností nahota, pouze spodní prádlo. Chceme tím ukázat, že erotika není jen o pornu, ale i smyslnosti, přitažlivosti a sexappealu. Soutěž se skládá z … Read More. Event na Facebooku Potvrďte účast na oficiálním eventu a získáte informace o novinkách na veletrhu. Informace Miss Erotika Novinky.

Sweet paradise prague naprivát

ANÁL BDSM PRAKTIKY

Vážení klienti, klientky, přátelé a vlastně všichni, kdo rádi navštěvují náš salon. Po pečlivém zvážení pro a proti jsme se rozhodli přesunout náš salon do centra Prahy a to na Karlovo náměstí. Nová adresa by měla být, pokud půjde vše dle plánů, Ječná ulice číslo 1.

Nové prostory budou nejen lépe přístupné Většině z Vás, ale také dvakrát tak velké a modernější. V novém salonu bychom měli být od 25 června. Po nějakou dobu ovšem bude ještě fungovat i náš stávající salon v Plzeňské ulici. Doufáme, že se Vám naše rozhodnutí bude zamlouvat a čekáme samozřejmě Vaši zpětnou vazbu: Žhavé erotické masáže v Praze na Andělu. Luxusní prostory s šestiletou tradicí. Krásné skutečné profesionální masérky s kurzem a certifikací.

Slečny si můžete vybrat na místě. Diskrétní recepce, wi-fi a nealko zdarma. Možnost VIP akcí, platební terminál. Dále si u nás můžete vybrat z několika druhů nejen erotických masáží, věnujeme se také nuru masážím, masáži penisu a tantrickým masážím.

Náš salon je na tomto specifickém trhu již cca osmým rokem. Nabízíme nejen erotické masáže, ale i masáže tantrické. Klienty si nevybíráme, masírujeme jak muže, ženy tak i páry. Co u nás můžete očekávat?

Po vstupu do objektu Vás přivítá slečna recepční s úsměvem, kterým Vás bude doprovázet po celou dobu Vaší návštěvy. Nabídne Vám nealko a provede celým salónem a ukáže vše, co Vás zajímá. Odpoví Vám na Vaše zvědavé dotazy a doporučí slečnu masérku. Tu si můžete rezervovat předem a nebo si vybrat z volných slečen na místě.

Poté Vám nezbývá nic jiného nežli se vnořit do erotické fantazie. Průběh masáže je od začátku nabit erotikou a vzrušením. Klasickou erotickou masáží vás bude provázet krásná a zkušená profesionální masérka lze objednat i masérky dvě dle vašeho výběru a to zcela nahá a bude vás hýčkat svými doteky nejen po celém těle, ale i na intimních partiích.

Vše začíná společnou sprchou nebo aromatickou koupelí ve vířivé vaně, v jednom z osmi luxusních pokojů. Poté vám svými jemnými dlaněmi promasíruje celé tělo — nejdříve bude věnovat pozornost vašemu celému tělu, zádům a nezapomíná také na příjemnou masáž hlavy. Nechybí ani masáž prsy, která vás pomalu uvede do vzrušení a extáze.

Větší pozornost začne věnovat také Vašim intimním partiím, kde vás žhavou masáží penisu a okolí přivede do úplného vyvrcholení v případě zájmu včetně masáže prostaty.

Soutěž se skládá z … Read More. V novém salonu bychom měli být od 25 června. Vážení klienti, klientky, přátelé a vlastně všichni, kdo rádi navštěvují náš salon. Poté Vám nezbývá nic jiného nežli se vnořit do erotické fantazie. Náš salon je na tomto specifickém trhu již cca osmým rokem.