Andelske masaze na privat cz

andelske masaze na privat cz

Žhavé erotické masáže v Praze na Andělu. Luxusní prostory s šestiletou tradicí. Krásné skutečné profesionální masérky s kurzem a certifikací. Slečny si můžete vybrat na místě. Diskrétní recepce, wi-fi a nealko zdarma. Možnost VIP akcí, platební terminál. Dále si u nás můžete vybrat z několika druhů nejen erotických masáží, věnujeme se také nuru masážím, masáži penisu a tantrickým masážím.

Erotická masáž je jedna ze základních masáží, která nejen uvolňuje tělo, ale i mysl. Vyberete si z několika druhů erotických masáží dle Vaši chuti a času. Budou se Vám plně věnovat nahé krásné masérky, kterých se můžete navzájem dotýkat, užít si společnou sprchu a vzájemnou něhu zakončenou úžasnou masáží penisu.

Pokud jste labužník doporučujeme zkusit naši nejlepší Exclusive andělskou masáž , u této masáže můžete navíc využít výběru speciálního aroma oleje, tantra prvky, mnohem více vzájemných doteků a větší kontakt s krásnou masérkou a více body to body masáže! Nuru masáž doporučujeme pokud dáváte přednost masáži tělo na tělo a většímu kontaktu s masérkou.

Bude Vás masírovat především svým krásným nahým tělem, doteky o to budou více intenzivní a vzrušení obrovské. Používáme speciální nuru gel u kterého dochází k mnohem většímu vzrušujícímu potěšení. Ceny VIP vstupů začínají již na cenách na jaké jste byli zvyklí.

Děkujeme za pochopení Andělské masáže. K této změně došlo z důvodů zkvalitnění našich služeb pro Vás. S rukou v ruce s touto změnou přišla spolupráce se Sensual massage angel a naše rošíření služeb o tyto masáže. Pro informaci je nutné ovšem uvést, že tantrické masáže nadále poskytují pouze masérky a maséři ze salónu andělských masáží a naopak sensual masaže poskytují masérky Sensual massage angel.

Věříme, že tímto krokem jsme vyšli vtříc Těm, kteří volali po luxusnějších a hlavně klidnějších prostorách pro tantrické masáže. Jakékoli připomínky nebo dotazy prosím adresujte na naši emailovou adresu. Každý z Vás jistě již někdy slyšel o tantře nebo tantrických masážích. Ale ruku na srdce, opravdu víte co to tantrické masáže jsou? Prožijte nevšední zážitek erotické meditace masáží, včetně intimních částí těla. Tantrická masáž v sobě spojuje prvky klasické masáže s tantrickými rituály.

Zbavte se každodenního stresu a nechte se nabít energií od našich příjemných a zkušených masérek. Uvědomujeme si co od nás očekáváte a díky profesionálně vyškolenému týmu Vám můžeme nabídnout skutečnou kvalitu.

Naše masérky mají nejen kurz tantrické masáže , ale minimálně i základní kurzy rekondiční a rehabilitační masáže. Snažíme se nabídnout skutečně kvalitní standard ve všech směrech. Věříme, že rozdíl poznáte hlavně Vy. Tímto zamezíte nejen přetížení kapacity našeho studia , ale i případnému nevyužití Vašeho voucheru. Pokud na již objednanou masáž nemůžete dorazit prosíme o tuto informaci minimálně 24 hodin předem , jinak může dojít k propadnutí voucheru.

Změna adresy - Ječná 1, Karlovo náměstí Vážení klienti, klientky, přátelé a vlastně všichni, kdo rádi navštěvují náš salon. Staňte se naším VIP klientem!!! Rozšíření nabídky, spolupráce Vážení klienti, určitě jste si již všimli změny naší adresy.

.

: Andelske masaze na privat cz

Vystrik sex inzeraty 839
Seznamka plzeň porn czech Sex webkamery nejlevnejsi sex po telefonu
ORALNI SEX VIDEO NAHÉ AMATÉRKY Sex anonce první anál
Swinger party video sex hodonin

Andelske masaze na privat cz

Erotické masážní salony Silvie Brno masáže. Krásné skutečné profesionální masérky s kurzem a certifikací. Na email pošli tvé foto a míry. Krásné skutečné profesionální masérky s kurzem a certifikací. Erotické masáže od krásných dívek je zde samozřejmostí. Možnost VIP akcí, platební terminál. Včasné uplatnění voucherů ze Slevomatu Vážení zákazníci, prosíme o včasné objednáni Vaší tantrické masáže přes slevový kupon od firmy Slevomat, a to minimálně měsíc před skončením dané akce. Pro informaci je nutné ovšem uvést, že tantrické masáže nadále poskytují pouze masérky a maséři ze salónu andělských masáží a naopak sensual masaže poskytují masérky Sensual massage angel. Tantra masáž je celotělní masáž věnující pozornost všem částem vašeho těla včetně pohlaví a intimních zón. Rozšíření nabídky, spolupráce Vážení klienti, určitě jste si již všimli změny naší adresy. Změna adresy amatéři seznamka olomouc privat Ječná 1, Karlovo náměstí Vážení klienti, klientky, přátelé a vlastně všichni, kdo rádi navštěvují náš salon.

ROZZLOBENÍMUZI ŠUKAČKY