Sex poradna společná masturbace

sex poradna společná masturbace

Je to ideální příležitost pro vyjádření a předvedení svých erotických představ. Žena může muži ukázat, že preferuje jemné, láskyplné doteky, mazlení, hlazení, laskání nebo naopak razantní a nekompromisní dráždění od počátku do úspěšného konce. Pro muže to v každém případě bude velice silný erotický zážitek a určitě něco ze ženiných praktik zařadí do milování.

Hlavně při dráždění klitorisu poštěváčku může žena muži poskytnout nevšední pohledy na její tělo. Provedením klitoridálního nebo vaginálního poševního dráždění nebo jejich kombinací, naučí muže nespěchat a dá mu možnost vidět a pochopit odlišnou sexuální potřebu ženy. Nic nebrání pojmout společnou masturbaci k "výuce" svého partnera v umění milování.

Nikdo se nestal mistrem bez toho, že by se nemusel "vyučit". Stejně tak je to v sexu. Před výukou je vhodné nejprve se domluvit na pravidlech a oddělit nácvik od sexu. Výsledek sice bude stejný, ale budete vědět, že dnes jste žák nebo učitel a to vám dá možnost se odlišně chovat.

Jako učitel můžete vysvětlovat co se vám líbí a jaké erotické představy vás napadají. Jako žák plníte to, co vám je nabízeno a co je po vás žádáno. Někdy tak můžete naplnit i dominantní nebo podřízené představy a touhy svého partnera. Můžete si úlohy rozdělit a jeden den věnovat jednomu partnerovi a druhý den se pak vyměnit.

Tyto techniky se běžně praktikují například při tantrických masážích. Můžete začít společným hlazením a něžnostmi bez "povinnosti" souložit a hlavně bez požadavku na dosáhnutí orgasmu. Důležité je vyvolat atmosféru důvěry a pohody, která bude oběma vyhovovat. Navoďte erotické prostředí při svíčkách a tlumeném světle, provoňte místnost éterickými oleji. Ukažte svému partnerovi, co se vám líbí, buďte otevření, nestyďte se sdělit své pocity a vzrušení. Jedině tak se posunete dál.

Společnou masturbací může muž získat představu, jakou cestou žena dokáže orgasmu dosáhnout. Díky odpozorovaným zkušenostem může muž při souloži napodobovat způsob jakým žena masturbuje a snadněji pak nalezne svoji techniku, kterou jí pomůže dosáhnout orgasmu. Vidí-li například že žena má při masturbaci nohy u sebe, je vhodné nalézt i pro soulož polohu, kdy je má u sebe.

Pokud masturbuje s nohama rozevřenýma, bude pro sex vhodná jiná poloha Zvláště zkušenosti odpozorované při dráždění poštěváčku jsou neocenitelné. Pokud žena při masturbaci využívá k vyvrcholení kombinaci dráždění klitorisu a pochvy, je možné, aby po zasunutí penisu partner dráždil rukou ženin klitoris nebo ji požádal, aby si jej dráždila sama.

Při masturbaci s erotickými pomůckami žena může naznačit, jakou rychlost a techniku zasouvání penisu potřebuje pro maximální vzrušení při souloži. Zda mají být pohyby penisu velmi pomalé a pomalé nebo rychlé a hluboké nebo jí vyhovují jejich kombinace.

To vše může pozorný muž vysledovat při vzájemné masturbaci. Společná masturbace ve dvojici je zcela jistě velmi silným zážitkem. Můžete ji používat pro ozvláštnění sexu, protože vás vrací zpět ke kořenům vašich sexuálních zkušeností. Někdy není špatné si připomenou to, co vám dělalo radost, když jste ještě nežili párovým sexuálním životem. Věřím, že každému je jasné, že společná masturbace může se může velmi snadno změnit ve  vzájemnou masturbaci nebo může přejít v jakoukoli podobu milování.

Určitě si však vyzkoušejte čistou podobu společné masturbace, kdy se k ničenu jinému nenecháte svést Konečne niečo o spoločnej masturbácii. Dávno som chcel skúsiť techniku spoločne z partnerkou. Po dlhej debate z partnerkou sa mi ju podarilo presvedčiť aby sme skúsili ako predohru spoločnú masturbáciu.

Nevedel som sa tej chvíle dočkať až prídeme domov. Bol som viac vzrušený ako pred prvým milovaním. Partnerka mala podmienku že sa predvediem ako prvý. Súhlasil som,mal som trému, čo si tak asi o mne môže myslieť či jej nepripadám ako úchylný.

Prestal som sa ostýchať a predviedol som sa. Bolo to niečo nádherne. Partnerka ma ešte pár krát požiadala aby som sa predviedol. Videl som na nej, že by sa tiež rada predviedla.

Až zahodila ostych a jedného dňa sa predviedla, nebadane pozerala akým dojmom na mňa zapôsobila. Tento nevšedný spôsob milovania sa nám zapáčil. Teraz to máme ako predohru, alebo súčasť pri milovaní či ako dohru po milovaní. Po prvotnom prekonaní ostychu z partnerkou sme našli nevšednú záľubu v spoločnej masturbácií.

Ak nie sme spolu milujeme sa cez skyp. Zo začiatku mala partnerka obavu či nás niekto pri našom milovaní nesleduje. Priznal som sa že predstava ako nás niekto neznámi pozoruje ma vzrušuje. Povedala mi to iste ako prvý raz že ak chcem nech sa teda urobím ale bude sa len pozerať,ona sa urobí sama ale nie cez skyp. Ako prvý som sa pred skyp predviedol,stačila mi predstava že niekto pozerá na moju masturbáciu. Po týždni ma partnerka prekvapila,len čo sme sa spojili bola už pripravená nahá pred webkou.

Povedala mi kde som tak dlho, kým čakala stihla sa urobiť, môžeme pokračovať spolu. Tiež som bol pripravený. Povedal som jej že pravde podobne som zavisli na masturbovaní ak nie som v robote masturbujem aspoň raz denne, povedala mi že ona tiež každý večer pred spaním sa urobí, lepšie sa jej spí. Bol som zvedavý či len my z manželkou používame tento nevšedný spôsob milovania.

Bol som milo prekvapený. Dnes už nie je tabu hovoriť o masturbácií. Väčšina z nich berie masturbovanie ako príjemne spestrenie sexuálneho života. Niekedy stačí len nadškrtnúť tému a samé a rozhovoria. Stálo sa mi z recesií som nadškrtol rád by som videl ako sa robí,mohla by ma večer počkať keď pôjdem z roboty. Dala mi odpoveď že aj ona je zvedavá ako sa robí muž.

Jej manžel sa o tom nechce bavíť ani nevie že si kúpila vibrátor. Nadhodil som nech má počká večer keď pôjdem z roboty rád sa predvediem. Myslel som to ako srandu, Odišla ja som na to zabudol. Večer som bol prekvapený keď ma čakala, manželka nebola doma, pomyslel som si že to neberie vážne chce si len pokecať. Opak bol pravdou, vzal som ju k sebe, bola pripravená, z kabelky vytiahla vibrátor zdal sa obrovský tak 25 cm musel mať. Povedala že sa nevedela dočkať už dávno túži vyskušať spoločnú masturbáciu.

Dopredu ma upozornila žiadny sex len pred sebou budeme masturbovať. Ako som začal,začala tiež chcela aby som prišiel bližšie a vystriekal sa na prsia. Ako som pred jej očami masturboval bolo jej vidieť na očiach že by ho rada vzala do úst.

Obaja sme sa odbavili, odišla. Na druhý deň volala či si zopakujeme včerajšok, súhlasil som,teraz bol v tom rozdiel že ako sme sa pred sebou robili, dnes neodolala a vzala si penis do úst ja som si ho pri tom honil. Upozornila ma že to nechce do úst ale na prsia. Potom sa viac u mňa neukázala.

Niekedy ak má chuť sa ozve aby sme sa spolu urobili cez skyp. Neviem čo si mám o tom myslieť, ozve sa keď nemá doma manžela. Přejít k hlavnímu obsahu. Umění doteku Doteky a masáže Druhy masáží Co je potřeba k masáži Masážní techniky Ájurvédské masáže Erotické masáže Senzuální masáž Umění tantrické masáže.

Společná masturbace ve dvojici. Společná párová masturbace Volné pokračování článku " Autoerotika - masturbace a onanie ". A pro ty, kteří ještě tuto odvahu nenalezli zůstává otázka na kterou byste si měli pravdivě odpovědět: Opravdu jste nikdy nepocítili touhu a vzrušení při představě jak masturbujete nebo onanujete před partnerem nebo partnerkou? Zatoužili jste vyzkoušet něco nového, naprosto "divného" a chtěli jste bez soulože partnera nebo partnerkou vzrušovat až do vyvrcholení?

Líbilo by se vám dělat TO společně? Vysvětlení pojmů Rozdíl mezi pojmem vzájemná masturbace a společná masturbace ve dvojici je v tom, že společná masturbace je prováděna partnery současně, ale jako autoerotika. Partneři masturbují a přitom se pozorují. Současného společného orgasmu však partneři , podobně jako u vzájemné masturbace, dosahují jen výjimečně. Manuální stimulace kterou si partneři provádí současně jeden druhému se nazývá vzájemná masturbace.

Vzájemná masturbace je současná stimulace penisu u muže a klitorisu nebo pochvy u ženy. Partneři si současně navzájem stimulují genitálie vzájemnou nebo simultánní masturbací.

Stimulace vede k dosažení orgasmu u jednoho partnera a později u druhého. Současného společného orgasmu však partneři , podobně jako u společné masturbace, dosahují jen výjimečně. Vzájemná masturbace je prováděna jak heterosexuálními, homosexuálními i lesbickými páry.

Společná masturbace před zahájením sexuálního života Jedna ze sexuálních praktik, kterou mohou provozovat při hlubším poznávání i páry před zahájením společného sexuálního života , je společná masturbace. Párová masturbace bývá prováděna jako autoerotika s partnerem nebo partnerkou formou  heterosexuální   či  homosexuální   V širším pojetí může zahrnovat i cunnilingus a felaci, ale také všechny další způsoby sexuálních nepenetračních aktivit.

Společná masturbace podle způsobu provedení Heterosexuální masturbace rukou spočívá v tom, že žena vzrušuje rukou penis partnera a že muž laská vulvu a především klitoris partnerky, případně také její pochvu.

Obecně může masturbace muže zahrnovat  Felaci  a masturbace ženy masturbace i  Cunnilingus. Homosexuální masturbace rukou spočívá v tom, že muž vzrušuje rukou pyj partnera. Obecně zahrnuje homosexuální masturbace felaci a také všechny další způsoby sexuální stimulace. Lesbická masturbace rukou spočívá v tom, že žena laská vulvu a především klitoris partnerky a také její pochvu.

Obecně zahrnuje homosexuální masturbace i Cunnilingus a také další způsoby sexuální stimulace. Jak se společná masturbace provádí? Společná masturbace Nejdříve provede masturbaci jeden partner před druhým a pak se vystřídají. Když se spolu vyspí dva mladší 15 let, co se stane? Intimní styk a jakékoliv formy sexuálního chování jsou v naší zemi povoleny až od 15ti let, jak už pravděpodobně víš. Neznamená to ale, že hned první den po patnáctých narozeninách musí dospívající začít sexuálně žít, protože taková věc vyžaduje mnohem víc, než jenom splnit limit věku.

Vyžaduje hlavně psychickou zralost a odpovědnost, a zejména hluboký, déletrvající vztah s partnerem, a také se nebát s ním mluvit i o rizicích, které s sebou sexuální život přináší. Právě proto je stanovena tato věková hranice. Neznamená tedy, že by dospělí nechtěli děti pustit do svého světa, ale jde o to ochránit dospívající mladé lidi před následky, které sexuální chování a styk pro ně mohou mít.

K tomu, aby se spolu vyspali dva dosud nedospělí mladí lidé, kteří ještě nedosáhli patnácti let, by tedy nemělo vůbec docházet. Je však pravda, že takovým situacím dochází. Potom platí, že je-li jednomu z partnerů víc než 15 let, je odpovědný on, protože podle našich zákonů se dopustil trestného činu.

A pokud se takového jednání dopustil člověk mladší 15ti let, pak mohou být potrestáni jejich rodiče. Jak se taková situace řeší dál? Neexistuje žádný univerzální postup, záleží na mnoha věcech a okolnostech. Může nastat situace, kdy se o celé věci nikdo nedozví. Většinou však taková věc vypluje na povrch, třeba ve chvíli, kdy je člověk nějak oslabený, že prozradí, co se stalo.

Navíc, hlavně vlivem nezralosti a nezkušenosti, může dojít k různým komplikacím, ať už zdravotním nebo jiným a potom se obvykle ukáže, co bylo jejich příčinou. Samozřejmě to, že dívka měla intimní styk také pozná gynekolog při prohlídce. Stejně jako ostatní lidé, kteří se o takové věci dozví, i on je vázán zákony a musí zjištěnou skutečnost oznámit policii.

Další možnou komplikací, jak jistě víš, je těhotenství, ke kterému může dojít klidně i při prvním pohlavním spojení. Nezkušenost partnerů toto riziko velmi zvyšuje. Platí však, že pokud k takové věci dojde, vyplácí se co nejdříve s ní vyjít ven a někomu důvěryhodnému a dospělému se svěřit. Mohou to být rodiče nebo někdo jiný z příbuzných, oblíbený učitel ve škole nebo psycholog - zkrátka s kým lze o takové věci otevřeně hovořit a společně hledat vhodné řešení. Je také možné zavolat na linku důvěry a svěřit se s celou věcí s tím, že nemusíš vycházet z anonymity.

Dojde-li k oznámení trestného činu, vše vyšetřuje policie, jako u každého jiného trestného činu, ve spolupráci se sociálními pracovníky. Dnes už má kriminální policie specialisty, kteří se zabývají právě takovými případy a jsou na ně připravování speciální průpravou a vzděláním.

Stále mám chuť na sex, co s tím? K ulevení si od nadměrné chuti na sex slouží právě masturbace. Zmiňuješ se, že tobě nepomáhá. V tom případě může být problém například i v tom, že příliš častou masturbací tuto chuť k sexu zvyšuješ. Možná by bylo dobré zkusit alespoň na nějaký čas neonanovat a věnovat se více nějakému sportu, který by byl po fyzické stránce náročnější a takto se zkusit odreagovat - abys na to nemusela myslet a aby ses třeba i unavila.

Pokud jde o to, že zvažuješ, že by ses s někým vyspala, pamatuj, že ti to uleví jen na chvíli. Takže to, co bys tím získala krátkodobé uspokojení , by asi nevyvážilo všechno to, co bys riskovala - tím, že by ses vykašlala na zákon, bys ohrozila ne sebe, ale dotyčného kluka, který by za to mohl být trestně stíhaný. Dalším rizikem je v tvém věku patrně nevítaná možnost otěhotnění, nemluvě o riskování přenosu pohlavní choroby.

Nedávno mě prstil můj kluk. Mohl mi protrhnout panenskou blánu? Patnáct let je hranice, kdy je podle zákona možné začít vést sexuální život. Není to však nutné, natož povinnost. Začínat se sexuálním životem je vhodné pouze tehdy, kdy dívka nebo mladá žena cítí, že partner, s kterým chodí, je opravdu ten pravý.

Když jde o hluboký vztah, kdy partner je něžný a rozhodně nemyslí jenom na sebe. Navíc vám odborník doporučí způsob antikoncepce, vhodný právě pro vás, poradí velikost, poradí, jak antikoncepci - a nejen ji - správně používat, jak ji nejlépe a nejbezpečněji kombinovat, atp.

Zanedbatelné není rozhodně ani to, o tomto všem si podrobně a opakovaně pohovořit i s partnerem, a to ještě před uskutečněním intimního styku. Při prstění může dojít k poškození panenské blány či k jejímu protrhnutí a internetová poradna nemá možnost, jak by mohla zjistit, jak je tomu ve vašem případě.

Je-li váš dotaz smíšen i s obavou z nechtěného těhotenství, pak byste měla vědět, že oplodnění je možné pouze tehdy, byly-li prsty vašeho partnera potřísněné semenem. Jiným způsobem než proniknutím spermie k vajíčku, se otěhotnět nedá.

: Sex poradna společná masturbace

Czech casting denisa lesby videa zdarma 980
Sex poradna společná masturbace Články s podobnou tematikou Bezpečný sex lépe bezpečnější sex Sex bez penetrace penisem Milostná předehra Autoerotika - masturbace a onanie Stimulace vulvy prsty - vaginální masáž Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění" Stimulace vulvy prsty - stimulace klitorisu a pochvy Stimulace vulvy prsty - vnitřní stimulace pochvy Současná stimulace vulvy a análu prsty  - současná stimulace vulvy a análu Nadrzene maminy zvraceny cz je přirozená lubrikace ženy lepší jak umělá Lubrikanty a lubrikační gely Alergie na lubrikační gely, krémy a oleje Literatura a zdroje https: Väčšina z nich berie masturbovanie ako príjemne spestrenie sexuálneho života. Záleží pak na tom, kdo takový kurz vede, jakou formu masturbace zvolí a jakou účastníci jsou schopni a ochotni akceptovat. Stimulace vede sex poradna společná masturbace dosažení orgasmu u jednoho partnera a později u druhého. Společná masturbace umožňuje podělit o vlastní zkušenosti s našimi partnery a hodně se od nich naučit o jejich přístupu ke vzrušení, popřípadě i vyvrcholení. Až zahodila ostych a jedného dňa sa predviedla, nebadane pozerala akým dojmom na mňa zapôsobila. Ani při masturbaci nemusí vždy dojít k orgasmu.
CZECHCASTING COM SEX PO TELEFONU LEVNE Neexistuje žádný univerzální postup, záleží na mnoha věcech a okolnostech. Není nutné se předhánět v extra složitých stimulacích. Většinou se však odehrává jako klasická masturbace a onanie. Při výuce masturbace v rámci sebepoznání bych si troufl prohlásit, že se nejspíš jedná o "nejpřijatelnější formu" skupinové masturbace. Konečne niečo o spoločnej masturbácii. Jak se společná masturbace provádí? Základem by měla být stimulace pomocí prstů, sexuální pomůcky si nechte na jindy
Sex poradna společná masturbace 246
Nahatá madam sara Eroticke seznamky sex na mobil
Www freevideo com spoutana cz

Masturbace videa m sex cz

SWINGERS CLUB BRNO SEXVIDEOZDARMA

Dobrý den, Vaše poradna mi velmi dobře vysvětlila, co je to masturbace ale jak . Jde o to, že když se začnu stimulovat (masturbace, orální sex) tak dosáhnu . Společná masturbace ve dvojici nebo vzájemná masturbace mohou být velmi A možná zjistíte, že ne vždy je nutné sex zakončit vyvrcholením a že někdy. společná masturbace je prováděna partnery současně, ale jako autoerotika. . Pokud masturbuje s nohama rozevřenýma, bude pro sex vhodná jiná poloha.

Jedním z motivů však může být i vyjádření určité dominance, například v chlapeckých kolektivech. Takováto zábava může být i nezvyklým způsobem vyjádření "chlapáctví" nebo získání obdivu, kdy masturbace slouží k porovnání schopnosti ejakulovat jako první, poslední nebo vydržet co nejdále. Skupinka chlapců si určí pravidla podle kterých se pak "soutěží". Nemusí se Vám to líbit, ale prostě tomu tak někdy je Nesmím zapomenout na masturbaci, která může být součástí kurzů, seminářů nebo workshopů, které organizují různé skupiny lidí pod hlavičkou "osobního rozvoje", "ženského kruhu", mužského kruhu", "poznání sebelásky" nebo tantrických kurzů a dalších Masturbace v těchto případech bývá plánovaným bodem programu.

Záleží pak na tom, kdo takový kurz vede, jakou formu masturbace zvolí a jakou účastníci jsou schopni a ochotni akceptovat. Pak se může stát, že se skupinové masturbace zúčastní lidé, kteří to, že zažijí něco podobného, by od sebe nikdy neočekávali Při výuce masturbace v rámci sebepoznání bych si troufl prohlásit, že se nejspíš jedná o "nejpřijatelnější formu" skupinové masturbace.

Vytvoření kolektivní energie, při které lidé společně prožijí svá vyvrcholení, je zcela bez nadsázky velmi silným zážitkem pro každého jedince i pro kolektiv jako celek. Tyto kurzové kolektivní sexuální aktivity formou masturbace jsou totiž prováděny až po intenzivní přípravě a mnoha meditačních a dalších společných technikách.

Je to takový "zlatý bod" večerního programu Pak je mezi účastníky vytvořena natolik intimní atmosféra, která prožití takové společné události dovoluje. Intimní osvětlení, vůně, hudba, nálada Přejít k hlavnímu obsahu.

Umění doteku Doteky a masáže Druhy masáží Co je potřeba k masáži Masážní techniky Ájurvédské masáže Erotické masáže Senzuální masáž Umění tantrické masáže. Masturbace v kruhu Volné pokračování článku " Autoerotika - masturbace a onanie ". Připomeňme si některé základní pojmy, které se k masturbaci váží: Pro souhrnnou představu uvedu základní přehled technik při kterých jste na to minimálně dva: Společná párová masturbace - masturbace ve dvojici milenců Vzájemná masturbace - párová nebo v rámci skupiny Masturbace v kruhu - TENTO ČLÁNEK Bukkake - techniky společné skupinové masturbace Vzájemné tření pohlavních orgánů Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky FROT - vzájemné tření pohlavních orgánů Mezi méně známé techniky skupinové masturbace patří " masturbace v kruhu ".

Masturbace na kurzech, seminářích a workshopech Články s podobnou tematikou Bezpečný sex lépe bezpečnější sex Skupinový sex - je to "bezpečný sex"? Literatura a zdroje https: Poradna sexuologa Poradna sexuologa Napište nám. Poradna sexuologa Přírodní afrodiziaka a doporučené potraviny Poloha 69 poloha pro orální sex. Bezpečný sex lépe bezpečnější sex Poradna sexuologa Přispějte svými životními zkušenostmi k tvorbě webu.

Vzájemná masturbace Poloha 69 poloha pro orální sex Sexuální polohy vhodné pro snadnější otěhotnění. Nový obsah Viagra a sildenafil. Přírodní afrodiziaka a doporučené potraviny. Bolest při sexu a po něm - dyspareunie. Může například začít pochybovat, zda nejste postiženi sexuální úchylkou nebo začne pochybovat o vašem duševním zdraví. Přitom stačí málo - dopředu si vysvětlit, co chcete vyzkoušet.

Možná vás překvapí, že partner na to myslel taky, jen se styděl s tím přijít první. V širším pojetí může zahrnovat i cunnilingus a felaci, ale také všechny další způsoby sexuálních nepenetračních aktivit. Většinou se však odehrává jako klasická masturbace a onanie. Teoreticky je to naprosto jednoduché, prakticky už to tak snadné nebývá.

Tedy abych byl přesný - nebývá to tak snadné poprvé. Jakmile ale překonáte vzájemné rozpaky, navzájem se "podržíte" psychicky, máte vyhráno. Především je potřeba překonat obavy z toho, co si o vás bude myslet partner nebo partnerka. Je tedy nutné se vzájemně ubezpečit, že to budete rádi sledovat a že vás to nesmírně vzrušuje.

I přes obavy to bývá pravda. Společná masturbace před sebou navzájem je opravdu vzrušující a nová. Možná budete vzrušeni jako před prvním dotekem nebo milováním. Prostě takováto situace vytvoří spontánní směs obav, očekávání, vzrušení i napětí.

Určitě stojí za to tuto techniku vyzkoušet. Zcela jistě obohatí váš sexuální i osobní život. Vždyť jste dovolili tomu druhému sledovat to nejvíce utajované dobrodružství, o kterém by jste jinak nemluvili ani po tmě. Když bude po všem a budete si o svých pocitech povídat, zjistíte, že to bylo opravdu vzrušující, když jste mohli navzájem jeden druhého pozorovat a to až do vyvrcholení. Vím, že se opakuji, ale je lépe to připomenou znovu. Rozhodně doporučuji před první společnou masturbací o ní s partnerem nebo partnerkou promluvit.

Mohlo by se stát, že vaše snaha ozvláštnit společný večer nebude tím druhým správně pochopena. Vaše snaha o inovaci by se mohla setkat s nepochopením, odmítnutím nebo dokonce odporem. Nebylo by to však proto, že by partner nebo partnerka takovouto sexuální praktiku odmítali. Pouze se může stát že vás nepochopí a to by mohlo naprosto zbytečně zmařit vaše očekávání. Proto je vždy lépe se na první společné masturbaci dopředu domluvit, vysvětlit si, jak by bylo krásné vidět jak ten druhý prožívá vzrušení a orgasmus a jakou techniku pro masturbaci používá.

Kromě toho, že takovýto rozhovor bývá nesmírně emoční a vzrušující, zabráníte nepochopení nebo případnému podezření, zda netrpíte nějakou "úchylkou". Tantra využívá společnou masturbaci s partnerem nebo ve skupině pro práci se sexuální energií jednotlivce i skupiny. Nejedná se však o žádnou formu skupinového sexu, ale o tantrickou meditaci při které prožíváte své tělo a vnímáte energii partnera nebo skupiny.

Rozhodně to není nic, co by nějakého "úchyla" přivedlo do transu. Nejde totiž o orgasmus, ale o cestu k němu. Bližší informace o této technice naleznete v článku " Tantrická technika společné meditace při masturbaci ". Pokud společnou masturbaci chcete zařadit do milostné předehry, je to ideální příležitost ukázat, jaké doteky se vám líbí a co vás vzrušuje.

Je to ideální příležitost pro vyjádření a předvedení svých erotických představ. Žena může muži ukázat, že preferuje jemné, láskyplné doteky, mazlení, hlazení, laskání nebo naopak razantní a nekompromisní dráždění od počátku do úspěšného konce. Pro muže to v každém případě bude velice silný erotický zážitek a určitě něco ze ženiných praktik zařadí do milování. Hlavně při dráždění klitorisu poštěváčku může žena muži poskytnout nevšední pohledy na její tělo. Provedením klitoridálního nebo vaginálního poševního dráždění nebo jejich kombinací, naučí muže nespěchat a dá mu možnost vidět a pochopit odlišnou sexuální potřebu ženy.

Nic nebrání pojmout společnou masturbaci k "výuce" svého partnera v umění milování. Nikdo se nestal mistrem bez toho, že by se nemusel "vyučit". Stejně tak je to v sexu. Před výukou je vhodné nejprve se domluvit na pravidlech a oddělit nácvik od sexu. Výsledek sice bude stejný, ale budete vědět, že dnes jste žák nebo učitel a to vám dá možnost se odlišně chovat.

Jako učitel můžete vysvětlovat co se vám líbí a jaké erotické představy vás napadají. Jako žák plníte to, co vám je nabízeno a co je po vás žádáno. Někdy tak můžete naplnit i dominantní nebo podřízené představy a touhy svého partnera. Můžete si úlohy rozdělit a jeden den věnovat jednomu partnerovi a druhý den se pak vyměnit.

Tyto techniky se běžně praktikují například při tantrických masážích. Můžete začít společným hlazením a něžnostmi bez "povinnosti" souložit a hlavně bez požadavku na dosáhnutí orgasmu. Důležité je vyvolat atmosféru důvěry a pohody, která bude oběma vyhovovat. Navoďte erotické prostředí při svíčkách a tlumeném světle, provoňte místnost éterickými oleji. Ukažte svému partnerovi, co se vám líbí, buďte otevření, nestyďte se sdělit své pocity a vzrušení.

Jedině tak se posunete dál. Společnou masturbací může muž získat představu, jakou cestou žena dokáže orgasmu dosáhnout. Díky odpozorovaným zkušenostem může muž při souloži napodobovat způsob jakým žena masturbuje a snadněji pak nalezne svoji techniku, kterou jí pomůže dosáhnout orgasmu. Vidí-li například že žena má při masturbaci nohy u sebe, je vhodné nalézt i pro soulož polohu, kdy je má u sebe. Pokud masturbuje s nohama rozevřenýma, bude pro sex vhodná jiná poloha Zvláště zkušenosti odpozorované při dráždění poštěváčku jsou neocenitelné.

Pokud žena při masturbaci využívá k vyvrcholení kombinaci dráždění klitorisu a pochvy, je možné, aby po zasunutí penisu partner dráždil rukou ženin klitoris nebo ji požádal, aby si jej dráždila sama. Při masturbaci s erotickými pomůckami žena může naznačit, jakou rychlost a techniku zasouvání penisu potřebuje pro maximální vzrušení při souloži. Zda mají být pohyby penisu velmi pomalé a pomalé nebo rychlé a hluboké nebo jí vyhovují jejich kombinace.

To vše může pozorný muž vysledovat při vzájemné masturbaci. Společná masturbace ve dvojici je zcela jistě velmi silným zážitkem.

Můžete ji používat pro ozvláštnění sexu, protože vás vrací zpět ke kořenům vašich sexuálních zkušeností. Někdy není špatné si připomenou to, co vám dělalo radost, když jste ještě nežili párovým sexuálním životem. Věřím, že každému je jasné, že společná masturbace může se může velmi snadno změnit ve  vzájemnou masturbaci nebo může přejít v jakoukoli podobu milování.

Určitě si však vyzkoušejte čistou podobu společné masturbace, kdy se k ničenu jinému nenecháte svést Konečne niečo o spoločnej masturbácii. Dávno som chcel skúsiť techniku spoločne z partnerkou. Po dlhej debate z partnerkou sa mi ju podarilo presvedčiť aby sme skúsili ako predohru spoločnú masturbáciu. Nevedel som sa tej chvíle dočkať až prídeme domov. Bol som viac vzrušený ako pred prvým milovaním. Partnerka mala podmienku že sa predvediem ako prvý.

Súhlasil som,mal som trému, čo si tak asi o mne môže myslieť či jej nepripadám ako úchylný. Prestal som sa ostýchať a predviedol som sa. Bolo to niečo nádherne. Partnerka ma ešte pár krát požiadala aby som sa predviedol. Videl som na nej, že by sa tiež rada predviedla. Až zahodila ostych a jedného dňa sa predviedla, nebadane pozerala akým dojmom na mňa zapôsobila. Tento nevšedný spôsob milovania sa nám zapáčil.

Teraz to máme ako predohru, alebo súčasť pri milovaní či ako dohru po milovaní. Po prvotnom prekonaní ostychu z partnerkou sme našli nevšednú záľubu v spoločnej masturbácií. Ak nie sme spolu milujeme sa cez skyp. Zo začiatku mala partnerka obavu či nás niekto pri našom milovaní nesleduje. Priznal som sa že predstava ako nás niekto neznámi pozoruje ma vzrušuje. Povedala mi to iste ako prvý raz že ak chcem nech sa teda urobím ale bude sa len pozerať,ona sa urobí sama ale nie cez skyp. Ako prvý som sa pred skyp predviedol,stačila mi predstava že niekto pozerá na moju masturbáciu.

Po týždni ma partnerka prekvapila,len čo sme sa spojili bola už pripravená nahá pred webkou. Povedala mi kde som tak dlho, kým čakala stihla sa urobiť, môžeme pokračovať spolu. Tiež som bol pripravený. Povedal som jej že pravde podobne som zavisli na masturbovaní ak nie som v robote masturbujem aspoň raz denne, povedala mi že ona tiež každý večer pred spaním sa urobí, lepšie sa jej spí. Bol som zvedavý či len my z manželkou používame tento nevšedný spôsob milovania.

Bol som milo prekvapený. Dnes už nie je tabu hovoriť o masturbácií. Väčšina z nich berie masturbovanie ako príjemne spestrenie sexuálneho života. Niekedy stačí len nadškrtnúť tému a samé a rozhovoria.

Stálo sa mi z recesií som nadškrtol rád by som videl ako sa robí,mohla by ma večer počkať keď pôjdem z roboty. Dala mi odpoveď že aj ona je zvedavá ako sa robí muž. Jej manžel sa o tom nechce bavíť ani nevie že si kúpila vibrátor.

Nadhodil som nech má počká večer keď pôjdem z roboty rád sa predvediem. Myslel som to ako srandu, Odišla ja som na to zabudol. Večer som bol prekvapený keď ma čakala, manželka nebola doma, pomyslel som si že to neberie vážne chce si len pokecať.

Opak bol pravdou, vzal som ju k sebe, bola pripravená, z kabelky vytiahla vibrátor zdal sa obrovský tak 25 cm musel mať. Povedala že sa nevedela dočkať už dávno túži vyskušať spoločnú masturbáciu. Dopredu ma upozornila žiadny sex len pred sebou budeme masturbovať. Ako som začal,začala tiež chcela aby som prišiel bližšie a vystriekal sa na prsia. Ako som pred jej očami masturboval bolo jej vidieť na očiach že by ho rada vzala do úst.

Obaja sme sa odbavili, odišla.